Login

Sorry, the field is empty! Sorry, the field is empty!
Create your FIFA-play Account Rules

Virslīgas pirmais aplis ir noslēdzies

By Gled - 2017-01-22

 

 

Virslīgas pirmais aplis noslēdzies un cīņa ir saspringtāka kā nekad. Nieka 4 punktu starpība no pirmās līdz piektajai vietai. Tā vien šķiet, ka neviens negrasās padoties. Pirmo trijnieku veido City, Atletico un Bayern. Pirmo vietu ar 24 pukntiem ieņem l0rd ar Mančestras City. l0rd turēja savu vārdu un noturējas Virslīgas augšpusē. Gan jāmin, ka mums visiem jau bija bažas, kad City piekāpās Mančetras derbijā, bet klubs saņēmās un spēja atgūt punktus. Ļoti interesants fakts – Mančestras City ir tikpat zaudējumu kā Atletico, Bayern un Juventus kopā, bet tas neliedz šim klubam triumfēt pirmajā aplī. Alexis Sanchez ieņem otro vietu snaiperu topā ar 11 gūtajiem vārtiem. Vidējis 1 gols spēlē. Savukārt beļģiešu uzbrūkošais pussargs De Bruyne ieņem pleymeikeru topa pirmo vietu ar 8 assistiem. Vidēji 0.72 assisti spēlē. Aizsardzība City viennozīmīgi nav stiprā puse. Ielaisti 12 goli un Bravo nieka 3 sausās spēles. l0rd jau neskaitāmas reizes izteicās, ka vārtsargs tiks nomainīts pie pirmās izdevības. Ir zināms, ka City meklē pastiprināt komandas vidusszonu transfēru logā, bet nav precīzas informācijas uz kādu spēlētāju l0rd tēmē. Viss ko mēs zinam – transfēri drīz sāksies un l0rd jau ir lidmašīnā uz Turciju. Pats Mančestras kluba vadītājs intervijā izteicās: “Komanda ir parādijusi sevi tikai no labākās puses par ko liecina arī līgas tabula. Bija sīvas cīņas ar Real Madrid, Juventus. Sliktākā spēle noteikti bija Manchesteras derbijs, kur City tā arī nespēja satvert spēles pavedienu un gūt vairāk vārtus nekā United. Ļoti necienīga šķita United trenera uzvedība pēc spēles. Tagad labi jāpastrādā transfēru logā un cerēsim, ka pēc 2. apļa arī būsu tabulas galvgalī.”

 

Otrajā vietā AgrossLV ar Atletico Madrid. Atletico pietrūka nieka 4 goli lai atrastos pirmajā vietā. Abām komandām (Mančestras City un Atletico Madrid) vienāds punktu skaits, savukārt City labāka vārtu attiecība. AgrossLV viennozīmīgi neizcēlās ar spīdošu uzbrukumu, bet viennozīmīgi var lepoties or otro labāko aizsardzību līgā ar 6 ielaistajiem vārtiem. Vidēji 0.54 spēlē. Kā arī Griezmann tika atzīts par vienu no vērtīgākajiem spēlētājiem Virslīgā, piekāpjoties savam šīgada lielākajam sāncensim, kurš tā vien škiet, ka noceļ visas trofejas, bet par to nedaudz vēlāk. AgrossLV uz pirmās apļa noslēgšanos nespēja ierasties un komentārus nesniedza. Trešo un ceturto vietu ieņem Minhenes Bayern un Juventus ar vienādu puktu skaitu – 22. Un kārtējo reizi visu izšķīra vārtu attiecība, kur piekāpās Juventus. etrako ideāls sniegums aiszardzībā. Ielaisti nieka 4 goli, vidēji 0.36 spēlē un Neuer 7 sausās spēles. Apbrīnojams sasniegums! Ļoti interenanti, ka pēc šāda sneiguma etrako paziņoja, ka teju puse komandas ir pieejama transfēru logā. Kā jau visiem futbola un Fifa-Play piekritējiem zināms, etrako mēdz izpausties savā īpašajā veidā un to mēģināja darīt arī šoreiz, kas noveda pie rekordlielas soda naudas. Bijām gaidījuši 2000 vārdu garu sūdzību no Bayern vadītāja, bet etrako šoreiz izvēlējas neizteikties. Dīvaini…

 

Juventus ar īpašu labu sniegumu neizpaudās. Drīzāk individuāli jāuzslavē Ronaldo, kurš arī tika atzīts par pirmā apļa vērtīgāko spēlētāju un jau tiek saukts par Juventus vilcējspēku. Ronaldo kontā 11 goli, kas uz kopējā fona nav nekāds īpašs sniegums, bet jāpiemin, ka tas ir vairāk kā puse no kluba iesistajiem goliem kopā. Pats Juventus vadītājs izklausījās apmierināts un intevijā komentēja: “Mērķis ir sansiegts, esam TOP 5. Jāuzlabo sastāvs transfēru logā un jāturpina smagi strādāt treniņos.” Pārsteidzoši zemu atrodas Spānijas superklubs Real Madrid. Interesanti, ka mēdiji pamanīja Ronaldo sniegumu, bet par Bale pat neviens neieminējās. Lai gan velsiešu uzbrucējam kontā 17 goli, kas ir 60% no Real goliem pirmajā aplī. Tā vien škiet, ka Bale beidzot spēja atvērties un ņemt spēli uz sevi pēc Ronaldo aiziešanas, bet joprojām kaut kādā veidā iemanās palikt ēnā pat tad, ja rāda labāku sniegumu. Kā arī jāpiemin pavisam interesants fakts, kas nebijis Fifa-Play vesture. Real Madrid vadītājs nomainīja savu vārdu! Agrāk zināmais Jampapish tagad ir Zurka. Vai tas ko nozīmē? Un vai mēs to jebkad uzzināsim? Cerēsim, ka laiks rādīs. Pats Zurka neizklausījās pārāk apmierināts un komentēja: “Pirmo apli vērtēju slikti. Biju gaidijis ieklut TOP3. Uz pozitīvas nots priecājos, ka esmu priekšā Barcelona. Kā arī par ligas vadibu varu pateikt ka viss ir vislabākajā kārtībā.”

 

Sestajā vietā ieslīdējis neviens cits kā mūsu slidenākais biedrs BlueLink ar 19 punktiem. Barcelonai labākais uzbrukums Virslīgā ar 31 golu, vidēji 2.8 spēlē. Jāpiemin gan, ka pastāv bažas arī par šī snieguma autentiskumu. Jo teju viena trešdaļa no tiem gūtajiem vārtiem bija pret PSG un pavisam neilgi pēc spēles toreizējais PSG vadītājs pameta Virslīgu. Vai goli tika uzpirkti? Vai arī tā ir tikai sakritība? Pats BlueLink intervijā izteicās: “Labdien. Prieks ka arī tiku uzaicināts uz interviju (beidzot). Dažos vārdos rakstutojot pirmo apli esmu spiests atdzīt ka tas nav ritējis kā būtu vēlējies, bet, ja skatamies uz līgas tabulu, tad TOP6 ir ļoti blīvs, komandas ir spēcīgas, tas protams neataisno mūsu blāvo sniegumu. Uzbrukuma jaudas mums netrūka, iesitām vissvairāk golus taču aizsardzība mūs smagi pievīla, transfēru periodā plānojam papildināt sastāvu ar top aizsargu, kādu gan es vel neatklāšu. Situāciju apgrūtina arī piešķirtais naudas sods budžetam, bet to plānojam atgūt kausā. Gribu tikai piebilst, ka es kā kluba vadītājs ļoti respektēju pārējos vadītājus, nekad publiski neizteiktos ka ar viņiem bija viegli spēlēt vai ka šie ir "slideni", tas nav mūsu garā. Paldies visiem un tiksimies nākamjā aplī!.”

 

Kausa astotnieku noslēdz Robiss11234 ar Mančestras United un Breksis ar Roma. United kontā 16 punkti, savukārt Roma 13. Viennozīmīgi jāuzteic Breksis sinegums, ņemot vērā zvaigznēm neapveltīto Roma sastāvu. Jāpiemin, ka United ir vienīgais astontieka klubs ar negatīvu vārtu attiecību -11. Laikam jau De Gea darījums tomēr neatmaksājās. Ir jau zināms, ka United plāno pastiprināt aizsardzību transfēru logā, kas ir viennozīmīgi loģisks un pareizs lēmums. Uz interviju Robiss11234 nespēja ierasties, savukārt Breksis izteicās: “Savu sniegumu vērtēju ne pārāk augstu. Nospēlēju cienīgi ar spēcīgākajiem, bet neuzvarēju spēles, kas 100% bija jāuzvar. Tas nozīmē, ka nepamiera abi draw pret BVB un Man United.” Nevaram nepiekrist.

 

Devīto un desmito vietu ieņem Pocis ar Borussia Dortmund Jurisons92 ar Chelsea. Nieka pieci punkti šķīra Pocis no iekļūsanas kausā un iespaidīgi lielāka atalgojuma sezonas beigās. Diemžēl sosezon tas neizdevās. Arī Pocis neizklausījās apmierināts un komentēja: “Sniegums bija zem vidējā līmeņa. Sezonu uzsāku maigi izsakoties blāvi… Turpinājums jau bija cerīgāks, it īpaši pēc uzvaras pār Atlētiem. Bet tālāk viss negāja tik spoži kā gribētos. Mērķis pavisam noteikti bija iekļūt Līgas kausā, kas diemžēl neizdevās. Tagad jādomā par spēles pieslīpēšanu un top 8 līdz sezonas beigām.” Savukārt Jurisons92 izteicās: “Chelsea sniegums pirmajā aplī bija neapmierinošs. Esam veikuši nelielas pārmaiņas kluba sastāvā, strādājam pie kļūdām lai tās nepieļautu otrajā aplī. Vismaz labi, ka klubs ir ticis pie punktiem. Otrajā aplī ir jāstrādā ļoti cītīgi pie uzbrukuma un jācenšās nepieļaut kļūdas. Otrajā aplī Chelsea sola atriebties par sāpīgajiem zaudējumiem un sola lielu atriebību Manchester United trenerim kā arī Barcelona. Priecājaties kamēr varat, jo jūsu stunda būs noritējusi. Nevaru vien sagaidīt otro apli, lai īstenotu savus plānus.” Jācer, ka šie draudi ir tīri ar futbolu saistīti un Barcelona un United treneriem nav jāuztraucās par savu drošību.

 

Pēdējās vietas ieņem Virlīgas pastarīši hulkman ar PSG un Paksz ar Arsenal. Diemžēl vienīgais ar ko varam uzteikt šīs komandas ir sliktākais sniegums aizsardzībā. Lai gan jāsaka, ka PSG ir manāms potenciāls un domājām, ka nākamajā sezonā būs krietni labāks sniegums. Paksz komentāru nesniedza, bet ir zināms, ka Arsenal tiek plānotas lielas izmaiņas sastāvā, savukārt hulkman komentēja: “Pirmajā aplī diezgan piekliboja uzbrukums, nepratu īsti komandu pārvest no aizsardzības uzbrukumā, bieži vien centrā bumba tika zaudēta. 1.aplis pašu neapmierina, jo uzskatu, ka varēju spēlēt daudz veiksmīgāk. Pretinieki diezgan spēcīgi, bet neuzvarams nav ne viens, tāpēc ar cerībām raugos uz 2.apli. Līga pašlaik vērtējama ar + zīmi, vienīgi dažu spēlētāju attieksme šķiet neattiecīga to vecumam.”

 

Vēlam veiksmi visiem otrajā aplī un transfēru logā!

 

 

 

Gled 2017-01-22 17:04 Galīgi slidens tas Barcelona koments. http://media.tumblr.com/tumblr_m9ug22AFSs1r2mxb0.gif Reply
BlueLink 2017-01-22 17:32 https://media.giphy.com/media/SAK6e2XQUdm9y/giphy.gif
Pocis 2017-01-22 19:29 Interesants raksts! Vēlu visiem veiksmi otrajā aplī. Reply
l0rd 2017-01-23 09:12 Nice, man patika! Top notch Reply