Login

Sorry, the field is empty! Sorry, the field is empty!
Create your FIFA-play Account Rules

FifaPlay pirmā sezona noslēgusies

By Gled - 2017-03-02

 

 

 

Noslēgusies ļoti spraiga FifaPlay sezona, kur uzvarētājs nebija zinaāms līdz pašai pēdējau kārtai, bet triumfēt tomēr spēja Gled vadītā Juventus un tieši Gled mēs arī vēlāk intervēsim, bet pagaidām vairāk par līgas norisi un komandu sniegumu.

 

Juventus (+3) Juventus ar 50 punktiem ieņem pirmo vietu tabulā. Ļoti labs sniegums līgā, trīs vietu kāpums. Diemžēl kausā tālāk par ceturtdaļu finālu itāļi netika. Ļoti sīvā trīs spēļu trillerī Gled piekāpās Em vadītājai Real Madrid. Gled īpaši neizcēlās ar uzbrukumu, bet kā medz teikt aizsardzība uzvar spēles un tas šoreiz attaisnojās. Nieka 15 ielaisti goli, vidēji 0,68 vienā spēlē. Un Gianluigi Buffon ļoti pamatoti tika atzīts par labāko vārtsargu līgā ar 10 sausajām spēlēm. Nav šaubu, ka tieši Buffons spēlēja ļoti lielu lomu titula iegūšanā. Bet arī Cristiano Ronaldo nepalika ēnā un tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju ar 7 MVP. Snaiperu topā Ronaldo ieņēma otro vietu ar 21 golu, vidēji 0,95 vienā spēlē.

 

Real Madrid (+3) Nieka 4 punkti šķīra Real no titula iegūšanas. Šosezon gan trojefas Bernabeu neredzēt, bet arī Real rādija ļoti labu sniegumu un tāpat kā Juventus pakāpās par trim vietām. Labākais uzbrukums līgā ar 66 gūtajiem vārtiem, vidēji 3 vienā spēlē. Neticama staistika. Viennozīmīgs komandas līderis bija Gareth Bale - 34 goli 22 spēlēs, vairāk kā 50% Real vārtu, tuvāko konkurentu apsteidzot par 13 goliem un vidēji vienā spēlē velsietis guva 1,5 golus. Jāuzteic arī Messi, kurš visiem par pārsteigumu tika izīrēts no Barcelona uz pussezonu. Messi rādīja lielisku sniegumu un ieņēma playmakeru topa pirmo vietu ar 14 rezultatīvām piespēlēm. Nav šaubu, ka Messi spēlēja lielu lomu Real un būs interesanti redzēt kā klubam ies šosezon bet argentīniešu brīnuma.

 

Atltico Madrid (0) AgrossLV pēc pirmā apļa savu pozīciju nemainīja un stabili noturējās trešajā vietā ar 43 punktiem. Komandas līderis Antoine Griezmann kārtējo reizi palika Ronaldo ēnā. Tā vien škiet, ka šis lāsts franču spēlētājam ir uz ilgu laiku. Griezmann kontā 6 MVP un 19 gūtie vārti, vidēji vienā spēlē 0,86. Atletico pirmajā aplī rādija ļoti labu sniegumu aizsardzībā ar nieka 6 ielaistajiem goliem, bet pašā sezonas izskaņā klubā kaut kas notika un spēle vairs negajā. Diemžēl arī kausā Atletico neparādijā to labāko sniegumu un izkrita pusfinālā.  

 

Mancester City (-3) Ceturtajā vietā the man, the myth, the legend – l0rd aka Salt Mine ar Manchester “Salty”. Īsti nav skaidrs, kas notika City ģērbtuvēs, bet kā Mančestras klubs iekrita sāls bedrē otrājā aplī, tā ārā tikt nevarēja. Zaudēti punkti viens pēc otra un pie katras neveiksmes City vadītājs vainoja jebko tikai ne savu spēlētāju sniegumu. Alexis Sanchez pirmajā aplī rādija lielisku snieguma un guva 11 vārtus, savukārt otrajā aplī šo skaitu papildināja tikai par 3. Viennozīmīgi bija problēmas City ģērbtuvēs, kas bija redzams aŗī uz laukuma. Cerēsim, ka tās tika atrisinātas un nakamajā sezonā redzēsim veco, labo l0rd un City, klubam ir ļoti liels potenciāls. Būtu žēl, ja tas tiks izniekots. Gan jāuzteic City sniegums FifaPlay kausā, kur klubs tika līdz finālam pret Bayern. Mančetras klubs cēla kausa trofeju, bet par uzvaru to īsti nevarētu nosaukt, jo pretiniekam Bayern uzradās tehniskas problēmas un viņš nespēja ierasties uz finālspēli.

 

Bayern Munchen (-2) etrako nespēja saglabāt pozīciju trijniekā un nokritās par divām vietām. Bayern rādīja ļoti labu sniegumu kausā un tika līdz finālam, kur diemžēl, kā jau minējām, tehniskas problēmas liedza iespēju šim klubam cīnīties par trofeju. Vāciešu klubs nerādija īpaši labu spēli ne uzbrukumā, ne aizsardzībā. Par komandas līderi būtu jāatzīst Robert Lewandowski, kurš sešas reizes tika atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju. Etrako2 kā vienmēr radīja problēmas pats sev un tika pie lieliem naudas sodiem, bet tomēr spēja saglabāt komandu, kas pats par sevi bija ļoti liels sasniegums.

 

Barcelona (0) BlueLink spēja saglabāt savu slideno sesto vietu. Nieka trīs punkti šķira kataloniešu klubu no trešās vietas, bet tā vien škiet, ka trijnieks šim klubam izslīdēja no rokām. Es gan teiktu, ka Barcelona rādija labu sniegumu, ņemot vērā, ka komandas līderi Messi un Suarez tika izīrēti. Viss tika atstāts uz Neymar pleciem un brazīlietis guva 13 vārtus un 6 rezultatīvas piespēles. Barcelona ir vienīgā komanda līgā bez dzeltenajām kartiņām. Laikam BlueLink pa laikumu slidināties nepatīk.

 

AS Roma (+1) Breksis pakāpās par vienu vietu un ieņem septīto vietu līgā pēc savas pirmās sezonas FifaPlay vēsturē. Ļoti labs debijas sniegums, ņemot vērā sastāvu. Klubs neizcēlās ar zvaigznēm, bet ar saliedētu komandas spēli. Nevienam nav šaubu, ka Breksis spētu konkurēt par titulu ar labāku sastāvu.

 

Manchester United (-1) Tā vien škiet, ka Robis11234 nav tik liels futbola masters par kādu viņš sevi uzskata. Bet ir ļoti iespējams, ka tieši šis klubs iegrūda l0rd bedrē. Par ko mēs esam pateicīgi? Sarkanie velni viennozīmīgi var “lepoties” ar rupjākās komandas statusu. Chris Smailing vien 6 dzeltenās un 1 sarkanā. Jābrīnās kāpēc Bluelink sauc par Slideno, nevis Robi…

 

Borussia Dortmund (0) Pocis spēja saglabāt savu pozīciju un noturējās devītājā vietā. BVB neizceļas ar spraigām vārdu apmaiņām kā lielākā daļa līgas menedžeru, bet tā vietā pavada laiku treniņos un cenšas uzlabot spēli. Bet tā vietā mēs gan ieteiktu BVB vadītajām uzlabot savu zālāju, jo spēlēt pa to nelīdzeno virsmu ir ļoti nepatīkami daudziem līgas dalībniekiem.

 

Paris Saint-Germain (+1) Lai gan PSG atrodas tabulas apakšā, klubs parādija ļoti labu sniegumu, ņemot vērā vēsturi. hulkman atnāca uz klubu ar ļoti daudz problēmā un spēja lietas nostādīt pareizajās vietās. Nav šaubu, ka nakāmajā sezonā mēs redzēsim PSG īsto spēku.

 

Chelsea (-1) Tā vien škiet Jurisons92 aka Atriebējs spēja atriebt vien pats sevi. Londonas klubs ieņem līgas pēdējo vietu un izceļas vien ar visvairāk ielaistajiem vārtiem. Kluba vadītājam vairāk jākoncentrējas uz spēles uzlabošanu un mazāk uz “trash talk”.

 

 

Vēlam veiksmi visiem nākamājā sezonā! FifaPlay

 

 

BlueLink 2017-03-02 14:00 Ļoti labs raksts! Sezona bija ļoti spraiga. Veiksmi visiem! Reply
JLopatko 2017-03-02 16:54 Gaidu League One nākamo sezonu. :) Veiksmi visiem šajā. Reply