Login

Sorry, the field is empty! Sorry, the field is empty!
Create your FIFA-play Account Rules

Fifa-Play astāk darbību.

By Gled - 2016-12-30

 

 

Pēc ilgām pārrunām un negulētām naktīm Fifa-Play beidzot atsāk darbu. Līgas prezidents Pocis jau septembra transfēru logā baumoja par iespējamu Fifa-Play atgriešanos un tās vecie un jaunie biedri nepacietīgi gaidīja. Kā mēdz teikt - labāk vēlāk, nekā nekad. Nieka trīs mēnešus vēlāk Līga ir sākusies. Ar šokējošiem transfēriem, jauniem līderiem un pārsteidzošām sagrāvēm, bet par to sīkāk uzzināsiet turpinot lasīt. 


Pirmais jautājums viennozīmīgi ir Cristiano Ronaldo pāriešana uz Juventus, kas šokēja visus futbola fanus. Gan Real Madrid fani, gan heiteri bija mēmi, kad internets uzsprāga 20. decembra vakarā. Baumas ir visdažādākās. Sākot ar konfliktu Real Madrid ģērbtuvēs, beidzot ar ”pirmssvētku prēmiju” no Juventus vadības puses. Kāds nepārāk uzticams ziņu avots vēstija, ka Ronaldo esot uzzinājis par iespējamu Payet pievienošanos Real un pēc konflikta ”Euro 2016” finālā, superzvaigzne atteicās spēlēt ar viņu vienā komandā. Bet ne Juventus, ne Real vēl nav snieguši officiālu atbildi. Fani un futbola kritiķi var tikai minēt.


20. decembris viennozīmīgi bija liela diena futbolam. Mančestras United šokēja Old Trafford, kad jaunais un ļoti daudzsološais talants Martial tika iemainīts pret Mančestras City malējo pussargu Sane. Fani viennozīmigi nebija apmierināti ar Martial pievienošanos United lielākajiem konkurentiem Premjerlīgā – City. Tas nebija vienīgais United transfērs, kas pārsteidza fanus. De Gea tika iemainīts pret ter Stegen, Turan un Macherano. Jāatzīst, ka Turan viennozīmigi pastiprinās kluba viduslīniju un jācer, ka Mascherano ”own goal” reputācija neattaisnosies. Bet galvenais jautājums ir: ”Vai ter Stegen spēs aizvietot De Gea?” Futbola kritiķi šaubās, United vadītājs Robis11234 pagaidām klusē. Barcelonas vadītājs BlueLink gan nebija kautrīgs: ” Sākoties pirmssezonas draudzības spēlēm pamanījām, ka mūsu pamatvārtsargs nespēj turēt augsto līmeni. Tika uzdots uzdevums iegūt TOP 3 vārtsargu. Sākām sarunas ar Mančestras United, kas bija ar mieru mainīt De Gea un pretī vēlējās saņemt mūsu rezervistus un VĒL piemaksāt! iespējams transfēru loga otrais iespaidīgākais darījums! Paldies Robim!” Izklausās slidens šis Barcelona vadītājs, bet nu laiks rādīs. Šie ir trīs viennozīmīgi lielākie transfēri, kas šokēja futbola pasauli. Citi darījumi iekļāva Carvajal pievienošanos Chelsea, Begovič un Salah uz Barcelona. Mančestras City un Arsenal apmainījās ar uzbruzējiem, Sergio Aguero un Alexis Sanchez. Vairāki klubi parakstīja līgumus ar FA.


BlueLink izcēlās ne tikai transfēros. Jau pirms līgas sākšanās jaunais kataloniešu kluba vadītājs bija pašpārliecināts, ka spēs triumfēt līgā. Bet neilgi pēc spēļu sākšanās Bluelink aste bija kājstarpē un l0rd viņam ierādīja savu vietu. Barcelona tika pazemota savā laukumā, zaudējot Mančestras City ar 1-5. Pat De Gea nebija glābējs. Pēc nieka dizvām aizvadītām spēlēm BlueLink atrodas 7. vietā un jau skandina citu dziesmu. Vai tiešām Barcelonas sezona ir jau beigusies?


Pašreizējie līderi ir Atletico Madrid un City. Abām komandām pa divām uzvarām. City ir bijuši rezultatīvāki un guva 9 vārtus, savukārt Atletico vēl ne reizi nav ielaiduši. Viennozīmīgi gaidam Real dalību šajā līgā. Jau pirms sezonas sākšanās Jampampish ir uzskatīts par vienu no līderiem, bet diemžēl uz doto brīdi nav pieejams un mums nāksies vien pagaidīt. Real vadītājs šodien ir manīts Itālijā, vēsta mediji. Vai tas ir romantisks Jaunais Gads ar mīļoto? Vai briest darījums ar Juventus? Laiks rādīs…


3. un 4. vietu ieņem Vācijas superklubi – Bayern un Borrussia Dortmund. Bayern bija viens no retajiem klubiem, kas nepiedalījās transfēros. etrako preses konferencē minēja, ka vispirms ir kārtīgi jāpārbauda esošais sastāvs. Bayern kontā uzvara pār United un neizķirts pret Juventus. Savukārt Borrussia spraigā cīņā dominējā pār PSG, kur Aubameyang guva vārtus spēles 87. minūtē, kas nodrošināja Pocim 3 punktus un, pagaidām, 4. vietu. Nav zināms AS Roma liktenis. Kluba vadītājs JLopatko paziņoja, ka klubs piedzīvo tehniskas problēmas, bet kopš tā laika nav bijis vairāk sasniedzams. Lai arī kas būtu noticis esam pārliecināti, ka līgas vadība un JLopatko spēs vienoties par risinājumu.  Ar nepacietīgu gaidam nākamo kārtu , vēlam visiem veiksmi un laimīgu Jauno Gadu! 

Pocis 2017-01-19 Labs raksts! Bija interesanti lasīt, paldies Gati :) Reply