• Hand Ball = Off
  • Offsides = On
  • Bookings = On

Savienojums:
Ja spēles laikā pazūd savienojums, tad ir jāveido jauna spēle un janospēlē atlikušās spēles minūtes, rezultātu un ar to saistīto statistiku saglabājot. Ja savienojums pazudis spēles pirmājās 15 minūtēs, tad ir jāspēle visa spēle no jauna, ņemot vērā kāds bija rezultāts pirmstam. Apzināti no spēles iziet nedrīkst, 1. Reizē sods – 15 miljoni, nākamajās reizēs 50 miljoni.

Ja kādam no dalībniekeim spēle lago, tad ir iespēja iziet no spēles jebkurā brīdī līdz 1. Puslaika beigām, rezultātu un ar to saistīto statistiku saglabājot.

Pēc spēles beigām ir jāsagaida statu lapa un tikai tad var doties ārā no spēles.

Aizliegts:

• Aizliegts apzināti vilcināt laiku savā laukuma pusē, saspēlējoties ilgāk par 5 spēles minūtēm savā laukuma pusē.
  • Aizliegts apvainot otru spēlētāju skype kopējā čatā. Sods tiks piemērots individuāli katram gadījumam.
  • Aizliegts doties uzbrukumā uzreiz pēc Kick-Off, vispirms ir jāizdara vismaz 4 piespēles savā laukuma pusē, neskaitot piespēli no centra.

Rezultātu pievienošana un noraidījumi:

• Rezultāta veidlapā ir jāizpilda visi prasītie un nepieciešamie lauki.
  • Komentāriem ir jābūt loģiskiem un citiem saprotamiem.
  • Rezultātu pievieno, tas kuram ir home spēle.
  • Par neprecīzi aizpidlīti rezultātu 1. reizē brīdinājums, nākamajās reizēs 5 miljonu sods.
  • Spēlētājam jāizlaiž nākamā spēle, ja ir uzkrātas 2 dzeltenās kartītes vai iegūta sarkanā kartīte.
  • Ja spēlētājs tomēr tiek laists laukumā, tad komandai tiek piemērots tehniskais zaudējums (0:5), jāizlaiž 2 spēles spēlētājam un 10 miljonu sods.

Deadline:

• Katram līgas aplim, kausa kārtai un transfēru periodam tiks laicīgi noteikts deadline.
  • Spēles norisināsies brīvā formātā, visas spēles tiks atklātas jau apļa sākumā.
  • Kauss norisināsies pēc 1. Līgas apļa.
  • Ja spēlētājam nav iespēja iekļauties deadline, tad tas ir jāpaziņo Adminam savlaicīgi.
  • Par katru nokavēto spēli gan Līgā, gan Kausā, gan Superkausā tiek piemērots sods 15 miljonu apmērā, bez iespējas izspēlēt spēles citā laikā.
  • Ja 1. aplī spēlētāji spēj pierādit, ka nav bijusi iespēja vienoties par spēles laiku, tad šo spēli varēs izspēlēt transfēru periodā, bet tas vairs neietekmēs Kausa pāru sadalījumu.
  • 2. aplī neizspēlētajām spēlem tiks piemērots tehniskais zaudējums 5:0 vai, ja abas puses ir vienādi vainīgas, tad neizšķirts 0:0.

6. Vieta saņem 10 miljonus
  7. Vieta un uz leju saņem 5 miljonu atalgojumu.

Atalgojumi(Kausā):

• ¼ pāra dalībnieki +5 miljoni un pāra uzvarētājs papildus +5 miljoni.
  • ½ pāra dalībnieki +10 miljoni un pāra uzvarētājs papildus +10 miljoni.
  • Fināla dalībnieki +15 miljoni un fināla uzvarētājs papildus +15 miljoni.

Atalgojumi(Superkausā):

• Superkausa uzvarētājs iegūst 5 miljonus.

Par komandas spēlētāja ieņemto vietu līgas statistikās(vārtu guvēji, assistenti, MVP un clean sheets) balvas tiek sadalītas sekojoši:
1. vieta - 5 miljoni.
2. vieta - 4 miljoni.
3. vieta - 3 miljoni.
4. vieta - 2 miljoni.
5. vieta - 1 miljons
.

Par komandas spēlētāja ieņemto vietu kausa statistikās(vārtu guvēji, assistenti, MVP, clean sheets) balvas tiek sadalītas sekojoši:
5. vieta - 1 miljons.

Komandas statistikas balvas līgā:

• Par labāko uzbrukumu visas līgas garumā(visvairāk gūtie vārti) – 5 miljoni.
  • Par labāko aizsardzību visas līgas garumā(vismazāk ielaistie vārti) – 5 miljoni.
  • Par labāko vārtu attiecību visas līgas garumā(labākā starpība) – 5 miljoni.

Bonusi:

• Pirmie 2 spēlētāji, kas izspēlē apli visātrāk iegūst +5 miljonus katrs.
  • Par papildus materiālu veidošanu līgas uzlabošanai (piemēram, video - vārtu tops vai rakstu veidošana). Admins individuāli izskatīs bonusa apmēru.
  • Pēcspēles video highlight video veidošana un publiskošana, par katru video 0.5 miljoni.

Komandu sadale pēc sezonas:

• Pēc sezonas no komandas budžeta tiek atņemta visu spēlētāju algas kopā x spēļu skaits līgā.
  • Spēlētāji, kas nespēj nomaksāt šīs algas tiek atbrivoti no komandas ar iespēju izvēlēties citu komandu, bet budžets tiek samazināts par 50%. (105 miljonu vietā 53 miljoni)

Transfēru noteikumi:

• Katrā transfēru logā (2x sezonā), ir iespējams pārdot spēlētājus neierobežotā daudzumā, bet lai ienākumi nepārsniegtu 150 miljonus.
  • Katrā transfēru logā (2x sezonā), ir iespējams pirkt spēlētājus neierobežotā daudzumā, bet lai izdevumi nepārsniegtu 150 miljonus.
  • Katrā transfēru logā (2x sezonā), ir iespējams veikt 3 spēlētāju maiņas, katrā maiņā viena puse var dot 3 spēlētājus un saņemt 3 spēlētājus.
  • Ja tiek pārkāpts šis Caps, tad spēlētājam tiek piemērots sods tik miljoni, par cik tika pārkāpts Caps un 2 transfēru logu bans.
  • Ja maiņā tiek iesaistīt nauda, tā tiek pieskaitīta ienākumu vai izdevumu Capam.
  • Pārdodot spēlētāju minimāla summa par kuru viņu drīkst pārdot ir tā, kura ir norādīta viņa spēlētāja profilā kā Value.
  • Iespējams iegādāties Free Agents un nosūtīt spēlētājus no savas komandas uz Free Agents.
  • Lai iegādātos Free Agent, ir jāliek sava likme, kura sākumcena ir spēlētāja Value.
  • Savas likmes var likt līdz transfēru beigām.
  • Minimālais spēlētāju skaits komandā - 18.